strefa motywacji

Konsekwencja, systematyczność i silna motywacja to klucz do odniesienia sukcesu. Rozumiemy, że możesz mieć słabsze dni.
Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Program motywacyjny pomoże Ci na osiąganie codziennych małych zwycięstw.

Historia dzielnej i bardzo zmotywowanej Basi

Basia jest naszą pacjentką ponad pół roku. Pozostałości po ciąży w postaci zbędnych kilogramów były dla Niej nie lada udręką. Od ponad roku jest dumną mamą i zdaje sobie sprawę, że musi chudnąć zdrowo i mądrze, aby być dla syna zawsze pełna energii.
Na przestrzeni tego czasu, odkąd zjawiła się w Poradni Natura Dietetyk dzięki indywidualnie skomponowanej diecie i regularnych ćwiczeniach schudła już 12,4 kg ! Jest jeszcze w trakcie kuracji i nadal ciężko pracuje na dalsze efekty :-)

„Odkąd przeszłam na dietę przede wszystkim udało mi się zgubić kilka kilogramów. Dzięki temu zmienił się mój wygląd na lepsze i w końcu mieszczę się w moje ulubione jeansy sprzed ciąży. Czuję się o wiele lżejsza, przestały mi też doskwierać bóle kręgosłupa. Moje poczucie wartości i pewność siebie wzrosły o 100 % !
Najbardziej bałam się tego, że posiłki nie będą mi smakowały, przez co trudno będzie przestrzegać ustalonego jadłospisu i szybko wrócę do tego, co jadłam wcześniej. Na szczęście dieta okazała się bardzo smaczna więc moje obawy nie potwierdziły się. Choć przyznaję, że na początku najtrudniejsza była regularność, to dziś nie wyobrażam sobie już jeść inaczej.”

.."Dlatego niech to będzie duża dawka motywacji dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają , czy i jak zacząć swoją zmianę!"..
 

Ty też możesz dołączyć do grona zadowolonych pacjentów Poradni Natura Dietetyk. Zadzwoń i umów się na wizytę tel. 882-052-939.

więcej...>