Partnerzy

Natura Spa -to miejsce dla zdrowia, urody i relaksu. Oferta gabinetu Natura Spa została przygotowana z myślą o osobach, które chcą zachować zdrowie, młody wygląd i zgrabną sylwetkę. W gabinecie Natura Spa można skorzystać z różnorodnych, profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, które pomogą nie tylko zadbać o urodę, szczupłe i jędrne ciało, ale również odprężyć się i oderwać od codzienności. Natura Spa oferuje pomoc w doborze indywidualnego kierunku pielęgnacji, korzystając z najwyższej jakości kosmetyków i nowoczesnych urządzeń, aby w pełni spełniać potrzeby Klientów.

 

Nasza praca nie kończy się na wydaniu jadłospisu, ona dopiero wtedy się rozpoczyna. Sztab specjalistów z rożnych dziedzin dietetyki, psychodietetyki, kosmetologii, aktywności fizycznej czuwa przez cały czas kuracji nad prawidłowym jej przebiegiem. To gwarantuje Twój i nasz sukces!

Dzięki współpracy Specjalistów z Poradni Natura Dietetyk i Natura Spa, został opracowany autorski program całościowej kuracji odchudzającej w 3 krokach.
Pacjenci Poradni Natura Dietetyk mogą również korzystać z zabiegów wspomagających proces redukcji wagi i poprawy jędrności ciała,
dzięki atrakcyjnym pakietom zabiegowym i zniżkom.